החשיבות של תוכנה לניהול אחזקה

ניהול אחזקה הוא אחד הדברים החשובים ביותר במבני ציבור, מגדלי מגורים, שכונות, מתחמי תעשייה, קניונים, בתי ספר ועוד.

ניהול לא תקין, לא רצוף ואי-טיפול בתקלות, עלול להחריף מצבם של קווים ומתקנים למשק הביוב והמים, מערכות חשמל, כיבוי אש, גז, טלפוניה ועוד.

לשם ניהול אחזקה תקינה עובד היום כל מנהל אחזקה עם תוכנה לניהול אחזקה שמסייעת לו לנהל ולארגן את תחום האחזקה בצורה אופטימלית.

לצורך העניין, תחזוקה של קווי ביוב בקניון, או קווי טלפוניה במגדל מגורים, אינן עניין של מה בכך. יש צורך בפיקוח על כל תחומי התחזוקה, בזיהוי תקלות בזמן ובטיפול מקצועי בהן – זה דורש גם הוצאות כלכליות וגם עמידה בזמנים. על כל מנהל אחזקה היום מוטלות הרבה מאוד משימות בתחומי אחריותו, ורק עם תוכנה לניהול אחזקה אפשר לנהל את המשימות הללו בצורה יעילה ומשתלמת מבחינה כלכלית.

תוכנה לניהול אחזקה- בכל מבנה ציבור

מבנה ציבור כמו קניון, מפעל, בניין מגורים ועוד, מכיל בתוכו כל מיני מערכות שירות כמו חדר כיבוי אש, מערכות להסקה מרכזית, ארונות חשמל, ארונות מחשבים, קווי מים, אינסטלציה ועוד.

תקלה, אף מינורית, באחת מהמערכות הללו עלולה להחריף ולגרום נזק בלתי הפיך במקום בו היא מתרחשת.

תקלה קטנה בחשמל עלולה לגרום להפסקת חשמל בבית ספר, במוסד ציבורי, בבניין מגורים, קניון ועוד. מישהו שכח לסגור את השלטר או לפתוח אותו.

מפאת ריבוי המשימות שיש לכל מנהל אחזקה, השיטה והצורה הכי נכונה להתמודד עם כל המשימות הללו זה לעבוד עם תוכנה לניהול אחזקה. דבר זה גם חשוב גם בנושא תוכנה לניהול פרויקטים.

מנהל אחזקה עלול לטעות וכאמור, זה יכול גם חלילה להיגמר באסון, אבל תוכנה לניהול אחזקה היא תוכנה ממוחשבת שמנהלת את מנהל האחזקה ע"י מתודות ושיטות שקובעות לו סדרי עדיפויות נכונים, מזכירות לו מה הפעולה הבאה שהוא צריך לעשות, כל זאת תוך מעקב ובקרה אחר משימות עכשוויות ומשימות עתידיות.

תוכנה לניהול אחזקה- הגדרות ברורות

תוכנת ניהול אחזקה MAXSRV מבית MAXWEB היא אחת התוכנות היעילות והמבוקשות ביותר היום עבור כל מנהל אחזקה.

היא מעניקה תמונה כוללת של טיפולים תקופתיים, מעקב אחר היסטוריה של טיפולים ותקלות במתקנים שונים, מתכננת תכנית עבודה שנתית, חוסכת ומצמצמת סחבת ובזבוז משאבים מיותר ומהווה גורם לניהול של שליטה ובקרה רצופים ויעילים.

תוכנה לניהול אחזקה מחוברת למוקד דיווח רצוף המאפשר לכל מנהל תחזוקה להבין מהי התמונה הכוללת של המבנה או המקום אותו הוא מנהל.

זיהוי תקלות וטיפולים מידיים

תוכנה לניהול אחזקה מבטיחה כי כל המערכות הזקוקות לתחזוקה עובדות ותקינות, עוברות בדיקות תקופתיות וכי הליקויים המסומנים בתכנית יטופלו בצורה המקצועית ובזמן הנכון ביותר.

תוכנה לניהול אחזקה חוסכת בזמן ומסייעת למנהל האחזקה לנהל את המשימות שלו לפי סדרי עדיפויות הגיוניים, תוך ניהול זמן נכון.

תוכנה לניהול אחזקה
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

שאלות?
מלאו פרטים ליצירת קשר