יומן עבודה ממוחשב- מה זה?

בעידן המחשב והרשת, כולנו ממוחשבים בכל היבט שהוא. יש לנו מחשב נייד וסמארטפון וכיוון שכבר הטמענו שגרה של מחשוב כולם פחות או יותר יעדיפו להתנהל עם יומן עבודה ממוחשב שנראה היום כמו חלק לגמרי אינטגרלי בתיק של כל אחד.

יומן עבודה ממוחשב הוא הדבר הכי קל והכי מהיר להתעסקות. אין יותר מחיקות, דברים שלא זוכרים, או להזכיר לעצמנו להוציא את הכלב- יומן עבודה ממוחשב עושה לנו את החיים קלים.

יומן עבודה ממוחשב מתאים לאנשים שיש להם ריבוי משימות והם עובדים מול צוותים או אנשי מקצוע. הוא מתאים לסוכני שיווק שיכולים להתנהל אתו מול לקוחות פוטנציאליים, הוא מתאים לקבלנים או למנהלי פרויקטים שאסור להם לשכוח משהו שעלול לתקוע את הפרויקט. לבעלי מקצוע כמו עורכי דין שיש להם פגישות ודיונים בבתי משפט והכול מתנהל מיומן עבודה ממוחשב, לרואי חשבון, לאנשים שנותנים שירות ולא רוצים לשכוח שום לקוח והוא בעיקר מתאים לאנשים שרוצים כלי עזר להתנהלות ושיודעים שהם יכולים לסמוך על יומן עבודה ממוחשב יותר מאשר על עצמם.

יומן עבודה ממוחשב- מחובר לאינטרנט

יומן עבודה ממוחשב נגיש מכל מכשיר לרשת האינטרנט. לא חשוב איפה אתה נמצא, תוכל לגלוש דרכו אל המידע שאתה צריך כדי לשנות פגישות, להזיז ישיבות ועוד.

יומן עבודה ממוחשב אידאלי לעורכי דין שיכולים מכל מקום ובכל זמן לסרוק מסמכים, דיון לבית משפט, או למצוא מסמך מסוים בתוך ערימה.

הוא עושה סדר במסמכים, בניירת, בפגישות ובסדר היום והופך ליד ימין של כל בעל מקצוע ואיש עסקים, נותני שירות ובעיקר מול מי שהיום שלו גדוש ומלא והוא צריך כלי שיעזור לו לא לשכוח.

בקלות תוכלו להתחבר לכל מידע מהרשת ולהעביר אותו הלאה. יומן עבודה ממוחשב גורם לכם להיות זמינים ונגישים מכל מקום ובכל זמן.

ראו גם: מערכת ניהול פרויקטים.

יומן עבודה ממוחשב- דוחות וגיבויים

מישהו מבקש ממך את הפרוטוקול מהישיבה האחרונה ואתה לא במשרד? עם יומן עבודה ממוחשב תוכל לשלוף את זה במהירות ותעביר את זה הלאה. אפשר להפיק עם יומן עבודה ממוחשב דוחות וגיבויים ובקליק לשלוח אותם למי שמחכה להם וזה יכול להיות מנהל העבודה בשטח, מנהל הפרויקט או האדריכל שנמצא בשטח וחסר לו מידע מסוים.

יומן עבודה ממוחשב מאפשר גם העלאת תמונות, ואפשר להגדיר בו כל הגדרה שברצונכם להגדיר כמו מזג האוויר, שער הדולר, כניסה למסחר בבורסה וכל דבר אחר. יומן עבודה ממוחשב מתנהג כמו המחשב האישי שלכם, אבל הוא ממש אישי ורק שלכם.

יומן עבודה ממוחשב- לסמוך עליו

יומן עבודה ממושך הוא כלי חשוב מאוד לכל אדם שרוצה לייעל את ההתנהלות היומית שלו, וזה אגב לא אומר שבלעדיו הוא לא מתנהל נכון, זה אומר שהוא רוצה כלי דיגיטלי שיעזור לו לפקח על מה שקורה לו ביום יום, על המשימות שלו, הפגישות, החובות וגם חיי החברה שלו.

בשיתוף עם אינגליש סקולס – ללמוד אנגלית ולהצליח.

יומן עבודה ממוחשב
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

שאלות?
מלאו פרטים ליצירת קשר