תוכנה לניהול פרויקטים בבניה- למה זה כדאי?

פרויקט בנייה הוא מהפרויקטים הכי מורכבים, בו מעורבים הכי הרבה אנשי מקצוע, צוותי עבודה, מקצועות, בעלי מקצוע, חומרי גלם, כתבי כמויות ועוד.

פרויקט בניה עלול להיות יקר מאוד, אם מי שמנהל אותו לא עומד בזמנים (ומשלם עוד ועוד לעובדים), אם הוא לא רוכש חומרי גלם איכותיים במחירים טובים (ואז הפרויקט עולה יותר ממה שתוכנן), אם הוא לא מקפיד על קלה כחמורה בכל הנושא של איכות, יישום שיטות והעסקת בעלי מקצוע טובים.

פרויקט בניה יכול להיות רווחי בתנאי שיש לכם תוכנה לניהול פרויקטים בבניה, כי אי אפשר לנהל פרויקט מסוג זה בלי תוכנה כזו.

לכל מנהל פרויקט יש תוכנה לניהול פרויקטים בבנייה

גם מנהל פרויקט בניה שהוכשר למקצועו עדיין זקוק לתוכנה לניהול פרויקטים בבניה, כי זה לא פרויקט שיפוצים, זה פרויקט בנייה.

אין כמעט חברת בנייה שלא עוסקת היום בפרויקט כלשהו ושמנהל הפרויקט שלה לא נעזר ומתנהל ע"י מערכת לניהול פרויקטים. אם אפשר להיות יותר מדויקים, לעבוד לפי שיטה, להיות כל הזמן עם היד על הדופק של ההוצאות ולנהל את הפרויקט בצורה נכונה והגיונית לפי שלבים, לדעת מה לבקש מבעלי המקצוע ובאיזה עדיפות להתקדם בפרויקט. אין שום סיבה לא להשתמש בתוכנה לניהול פרויקטים בבניה.

תוכנה לניהול פרויקטים בבניה- הפיקוח הקשוח

תוכנה לניהול פרויקטים בבניה עוזרת למנהל פרויקט הנדל"ן לראות את כל התמונה של הפרויקט ולפקח על כל התרחישים האפשריים והצפויים.

תוכנה לניהול פרויקטים בבניה עוזרת למנהל הפרויקט לשלוט על תהליך הבנייה, לבדוק שאין תקלות וליקויים כלשהם, לפקח על ניהול הפרויקט מההתחלה עד הסוף. להיות בשטח בזמן הבנייה, להיות בקשר עם הקבלן המבצע והקבלנים שעובדים עמו. בעלי המקצוע. לוודא שמוזמנים חומרי הגלם הנכונים באיכות ובכמות הנכונה, ושבשטח הדברים מבוצעים בדיוק כמו בתכנית האדריכלית של הפרויקט.

תוכנה לניהול פרויקטים בבנייה מסייעת למנהל הפרויקט לארגן את כל הפרויקט ולנהל אותו בצורה הגיונית, תוך בקרה מתמדת, לעמוד בלוחות הזמנים וכמובן לפקח על ההוצאות שחייבות לעמוד בתקציב העומד לרשות הפרויקט.

תוכנה לניהול פרויקטים בבניה- כי זה לא שיפוץ קטן!

יש לציין כי גם קבלנים שעוסקים בשיפוץ ומעורבים בפרויקטים גדולים, משתמשים היום בתוכנה לניהול פרויקטים בבניה. הם יכולים לישון בראש שקט, לדעת שהכל מתרחש לפי תסריט שמי שבנה אותו חשב על כל פרט.

לבד מההתנהלות, קביעת סדרי עדיפויות, פיקוח על שלבי העבודה במהלך הפרויקט יש לתוכנה לניהול פרויקטים בבנייה חשיבות רבה בנושא של עמידה בזמנים ובתקציב.

קחו אדם ממוצע שאין לו שום פרויקט בנייה על הראש אבל הוא רב משימות.

הרבה פעמים אנחנו לא מצליחים לעמוד במשימות היומיות או השבועיות שלנו והרבה פעמים זה קורה בגלל שאנחנו לא יודעים לנהל את עצמנו. אז אנחנו מפסידים זמן ואולי גם כסף, ומורחים דברים. אבל אסור שזה יקרה בניהול פרויקטים לבנייה, כי בתחום הזה כל סחבת, מריחת זמן, אי עמידה בזמנים ורכישות בלי פיקוח עלולים לגרום לחריגות קיצוניות מהתקציב, וזהו תרחיש לא רצוי.

תוכנה לניהול פרויקטים בבניה
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

שאלות?
מלאו פרטים ליצירת קשר